.
Powierzchnia: m2
Cena: PLN
Cena za całość: PLN

+ ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ

+ ZGŁOŚ CZEGO SZUKASZ




NASI PARTNERZY:

NALEŻYMY DO:

powrót ->
licencja zawodowa nr. 1907 i 15816

lokal na sprzedaż oferta nr 7726

Gąbin k/Płocka
Gąbin

Ulica: Rogatki Gostynińskie 40 D
Powierzchnia lokalu: 896 m²
Cena: 780 000 PLN
Cena za m²: 0 PLN

Podstawowe informacje

typ lokalu: OBIEKT HANDLOWO- USŁUGOWO- PRODUKCYJNY
media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie olejowe i węglowe.
rok budowy: 2009

Opis

Obiekt handlowo-usługowy w Gąbinie przy trasie wojewódzkiej nr 577 - kierunek Warszawa - Kutno.

Na działalność gospodarczą różnego rodzaju.

Aktualnie stacja kontroli pojazdów, serwis, sklep z częściami motoryzacyjnymi, warsztat samochodowy, sklep spożywczy. Z przeznaczeniem na funkcję magazynowo - składową, handlową, produkcyjną i usługową z doskonałą powierzchnią wystawienniczą.

Nieruchomość w kształcie prostokąta. z dłuższym bokiem wzdłuż trasy o wymiarach ok. 81 metrów na 50 metrów, dysponująca dwoma wjazdami i utwardzonym terenem z kostki polbruk.

Trzy niezależne budynki:

I stacja kontroli pojazdów do 3,5 tony o pow. 96 mkw.

II warsztat samochodowy z trzema stanowiskami oraz sklep motoryzacyjny o pow. 411 mkw. Oba budynki posiadają posadzkę przemysłową, kanał, ogrzewanie węglowe, o wysokości 4 metrów, duże bramy wjazdowe, pełne, kompletne i aktualne  odbiory na prowadzenie tego typu działalności wraz z wyposażeniem.

III Budynek z zapleczem socjalnym (pomieszczeniem sklepu - dotychczas spożywczego) o pow. 389 mkw wyposażonym w dwa wejścia, posadzkę przemysłową ogrzewanie olejowe.

Dodatkowo na nieruchomości usytuowana jest stacja auto- gazu z dwoma zbiornikami naziemnymi na gaz propan- butan o pojemności 4850 litrów każdy - również pełne aktualne odbiory.

Obiekt na dzień dzisiejszy można wynająć w części warsztatu i stacji diagnostycznej na dogodnych warunkach. Prezentowana oferta dotyczy samej nieruchomości  bez wyposażenia. Sprzedaż lub dzierżawa wyposażenia warsztatu, stacji diagnostycznej i auto-gazu jest do uzgodnienia na odrębnych warunkach z właścicielem.

Podsumowując mamy do dyspozycji nieruchomość usługową o pow. 4132 mkw utwardzoną w 90 % z dwoma wjazdami i budynkami na prowadzenia praktycznie każdej działalności gospodarczej.

Dwa wjazdy, główna trasa, budynki w bardzo dobrym stanie technicznym o łącznej pow. 896 mkw, media, reklama, powierzchnia wystawiennicza za 780.000 zł brutto do negocjacji.

Zapraszam do zapoznanie się ze szczegółami podczas oględzin nieruchomości w terenie. Tel. 501-042-734

Kontakt: Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą prosimy wypełnić i wysłać formularz.

podaj swój adres e-mail lub telefon:
napisz wiadomość:
kontakt link poleć wydrukuj
Informacje prezentowane w serwisie WWW nie są ofertą w rozumieniu ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz Kodeksu cywilnego.