.
Powierzchnia: m2
Cena: PLN
Cena za całość: PLN

+ ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ

+ ZGŁOŚ CZEGO SZUKASZ
NASI PARTNERZY:

NALEŻYMY DO:

powrót ->
licencja zawodowa nr. 1907 i 15816

dom na sprzedaż oferta nr 7814

Łąck
centrum osiedla - kierunek Gąbin

Powierzchnia domu: 314 m²
Powierzchnia działki: 1 400 m²
Cena: 640 000 PLN
Cena za m²: 0 PLN

Podstawowe informacje

typ domu: dom rodzinny z częścią usługową
liczba kondygnacji: 3
media: woda, prąd, kanalizacja

Opis

Wyjątkowy, solidny i niepowtarzalny dom z bogatymi tradycjami rzemieślniczymi !

Oferujemy do sprzedaży bardzo solidny dom, podpiwniczony na poziomie "zero" który daje możliwość zamieszkania w nim dwóch rodzin.

Na dole na poziomie działki znajduje się oddzielne dwu pokojowe mieszkanie, wydzielone, dwustronne i widne. Dodatkowo na dole znajduje się drugie mieszkanie dwupokojowe z kominkiem i łazienką oraz przyległą kotłownią i pomieszczenia gospodarcze.

Główna część mieszkalna na piętrze składa się z salonu z kominkiem, kuchni, łazienki, przedpokoju i 3 pokoi. Pokoje przestronne, widne z widokiem za oknem prezentowanym na zdjęciach.

Kolejna kondygnacja to pełnowymiarowe mieszkanie dwu pokojowe z łazienką i garderobą.

Niepowtarzalny klimat i energia jaką się da odczuć w domu jest również odczuwalna w budynku przeznaczonym na usługi. Jest część mieszkalna, biurowa, warsztatowa, magazynowa czy relaksacyjna - możliwości wiele.

Przez ponad 25 lat działała tam pralnia z olbrzymimi sukcesami oraz szkoła języków obcych. Pomieszczenia i ich układ idealnie nadają się na: pralnię, szkołę języków, motel, hostel, warsztat samochodowy ze sklepem z częściami, przechowywanie opon, wulkanizacja, zakład odnowy biologicznej, gabinet kosmetyczny, zakład fryzjerski, biuro, ręczna myjnia samochodowa z kosmetyką samochodową- detailing ( znikome zapylenie)  czy różnego rodzaju zawody rzemieślnicze gdzie wścipskie oko nie podpatrzy tajemnicy pracy :)

Działalności można ze względu na układ śmiało łączyć - żyć z wynajmu części usługowej lub całości obiektu. Wynajem, czy prowadzenie działalności nie koliduje z  mieszkaniem i na odwrót. Jest to bardzo sensownie rozdzielone.

Dom z budynkiem bardzo dobrze wykonany. Solidny i trwały. Ocieplony i otynkowany , nowy dach, dobra stolarka okienna. Do wykończenia wewnątrz według własnego uznania i własnej inwencji.

Działka w całości ogrodzona, elektryczna brama wjazdowa, zadrzewiona i zagospodarowana z naturalną strefą komfortu i zabawy. Układ budynków i drzewostanu z lat 70\\\' daje olbrzymi komfort. Ilość drzew zapewnia dużo tlenu i daje znakomity klimat do wypoczynku, pracy i zdrowego funkcjonowania na co dzień.

Dodatkowe parametry nieruchomości :

- budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 314 mkw, natomiast powierzchnia użytkowa to 191 mkw

- 3 łazienki, 7 pokoi dodatkowo na dole 4 pokoje i 2 łazienki

- budynek usługowy o powierzchni użytkowej 189 mkw

- działka w planie zagospodarowania położona jest na terenie oznaczonym 2UGM - przeznaczenie pod zabudowę usługowo – produkcyjno - mieszkaniową.

Cena: 640 000 zł

Nie czekaj, umów się na prezentację !

Tel. 603 060 103

Kontakt: Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą prosimy wypełnić i wysłać formularz.

podaj swój adres e-mail lub telefon:
napisz wiadomość:
kontakt link poleć wydrukuj
Informacje prezentowane w serwisie WWW nie są ofertą w rozumieniu ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz Kodeksu cywilnego.