.
Powierzchnia: m2
Cena: PLN
Cena za całość: PLN

+ ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ

+ ZGŁOŚ CZEGO SZUKASZ
NASI PARTNERZY:

NALEŻYMY DO:

powrót ->
licencja zawodowa nr. 1907 i 15816

dla_biznesu na sprzedaż oferta nr 7995

Łąck
centrum osiedla - kierunek Gąbin

Powierzchnia obiektu: 314 m²
Powierzchnia działki: 1 400 m²
Cena: 499 000 PLN
Cena za m²: 0 PLN

Podstawowe informacje

typ lokalu: dom rodzinny z częścią usługową
media: woda, prąd, kanalizacja

Opis

Otwórz swój biznes w Łącku. Dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności!

Tylko 499 000 zł!

Zamieszkaj i pracuj w jednym miejscu. Bądź praktyczny / ekonomiczny i korzystaj z uroków tej nieruchomości i otoczenia.

Na sprzedaż bardzo solidny budynek podpiwniczony na poziomie "zero", który daje możliwość zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Na parterze znajduje się oddzielne, dwu pokojowe mieszkanie/biuro, wydzielone, dwustronne i widne. Dodatkowo na dole znajduje się drugie mieszkanie/ biuro dwupokojowe z łazienką oraz przyległą kotłownią i pomieszczenia gospodarcze.

Główna część mieszkalna na piętrze składa się z salonu, oddzielnej dużej kuchni, łazienki, przedpokoju i 3 pokoi. Pokoje przestronne, widne z widokiem za oknem prezentowanym na zdjęciach.

Kolejna kondygnacja to pełnowymiarowe mieszkanie dwu pokojowe z łazienką i garderobą.

Niepowtarzalny klimat i energia jaką się da odczuć w domu jest również odczuwalna w budynku przeznaczonym na usługi ( kilka pomieszczeń, kilka wejść, garaż).

Ze względu na układ można śmiało prowadzić działalność i mieszkać lub żyć z wynajmu części usługowej lub całości obiektu. Wynajem czy prowadzenie działalności nie koliduje z mieszkaniem i na odwrót. Jest to bardzo sensownie rozdzielone.

Dom z budynkiem bardzo dobrze wykonany. Solidny i trwały. Ocieplony i otynkowany, nowy dach, dobra stolarka okienna. Do wykończenia wewnątrz według własnego uznania i własnej inwencji.

Działka w całości ogrodzona, elektryczna brama wjazdowa, zadrzewiona i zagospodarowana z naturalną strefą komfortu i zabawy. Układ budynków i drzewostanu z lat 70\' daje olbrzymi komfort. Ilość drzew zapewnia dużo tlenu i daje znakomity klimat do wypoczynku, pracy i zdrowego funkcjonowania na co dzień.

Pomieszczenia i ich układ idealnie nadają się na: zakład odnowy biologicznej, gabinet kosmetyczny, zakład fryzjerski, pralnię, szkołę języków, motel, hostel, warsztat samochodowy ze sklepem z częściami, przechowywanie opon, wulkanizacja, biuro, ręczna myjnia samochodowa z kosmetyką samochodową - detailing ( znikome zapylenie).

Dodatkowe parametry nieruchomości :

- budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 314 mkw, natomiast powierzchnia użytkowa to 191 mkw

- 3 łazienki, 7 pokoi, dodatkowo na dole 4 pokoje i 2 łazienki

- budynek usługowy o powierzchni użytkowej 189 mkw

- działka w planie zagospodarowania położona jest na terenie oznaczonym 2UGM - przeznaczenie pod zabudowę usługowo – produkcyjno – mieszkaniową.

Cena: 499 000 zł – do negocjacji.

Nie czekaj, umów się na prezentację !

Zapraszamy do kontaktu: tel. 603 060 103

Kontakt: Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą prosimy wypełnić i wysłać formularz.

podaj swój adres e-mail lub telefon:
napisz wiadomość:
kontakt link poleć wydrukuj
Informacje prezentowane w serwisie WWW nie są ofertą w rozumieniu ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz Kodeksu cywilnego.