.
Powierzchnia: m2
Cena: PLN
Cena za całość: PLN

+ ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ

+ ZGŁOŚ CZEGO SZUKASZ
NASI PARTNERZY:

NALEŻYMY DO:

powrót ->
licencja zawodowa nr. 1907 i 15816

dom na sprzedaż oferta nr 8159

os. Graniczna
Płock, centrum

Ulica: Graniczna
Powierzchnia domu: 139 m²
Powierzchnia działki: 215 m²
Cena: 625 000 PLN
Cena za m²: 0 PLN

Podstawowe informacje

typ domu: segment z ogródkiem
liczba kondygnacji: 2
media: gaz, kanalizacja, prąd, woda, tv kablowa, internet
rok budowy: 2021

Opis

 

 POZOSTAŁ OSTATNI SEGMENT NA SPRZEDAŻ - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO ADAPTACJI

Na sprzedaż w trakcie budowy NOWE segmenty/domy z ogródkiem. Budynki w nowej technologi z przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi. 

Opis budynku:

W skład budynku wchodzą cztery lokale mieszkalne pełniące samodzielną funkcję techniczną oddzielone od siebie ścianą pełną, spełniającą wymagania ściany oddzielenia pożarowego. Każdy lokal został podzielony na strefę dzienną, zlokalizowaną na parterze oraz strefę nocną zlokalizowaną na piętrze.

W każdym segmencie przewidziano w poziomie parteru: wiatrołap, przestronny hol, łazienkę, spiżarnię, widną kuchnię zlokalizowaną od frontu budynku oraz nasłoneczniony salon z którego przewidziano wyjście na taras zlokalizowany w części ogrodowej. Ponadto w poziomie parteru znajduje się garaż jednostanowiskowy z dostępem bezpośrednio z budynku. Na piętrze znajdują się: korytarz, łazienka, czery pokoje w tym sypialnia z garderobą. 

Budynek zaprojektowano jako dwukondygnacyjny (z dwoma pełnymi kondygnacyjnymi, bez skosów dachowych) wykonany w technologii tradycyjnej, ze ścianami murowanymi z bloczków gazobetonowych na cienkospoinowej zaprawie klejowej. 

  • Ogrzewanie budynku gazowe z sieci gazowej, niezależne dla każdego lokalu, a w całym budynku przewidziano ogrzewanie podłogowe. 

  • Woda z wodociągu miejskiego. 

  • Odprowadzanie ścieków do miejskiej kanalizacji sanitarnej.

  • Teren wokół budynku zostanie ogrodzony i zagospodarowany poprzez utwardzenie. 

    To ostatnia okazja na zakup - pozostał  już tylko jeden dostępny segment 

Polecamy umówienie sie na terenie budowy i zapoznanie się juz na tym etapie z jakościa i funkjconalnością budynku i otoczenia - kontakt telefoniczny  603 060 103.

Wizualizacja planu osiedla nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie może być podstawą do roszczeń względem sprzedającego. 

Kontakt: Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą prosimy wypełnić i wysłać formularz.

podaj swój adres e-mail lub telefon:
napisz wiadomość:
kontakt link poleć wydrukuj
Informacje prezentowane w serwisie WWW nie są ofertą w rozumieniu ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz Kodeksu cywilnego.