.
Powierzchnia: m2
Cena: PLN
Cena za całość: PLN

+ ZGŁOŚ NIERUCHOMOŚĆ

+ ZGŁOŚ CZEGO SZUKASZ
NASI PARTNERZY:

NALEŻYMY DO:

powrót ->
licencja zawodowa nr. 1907 i 15816

dom na sprzedaż oferta nr 8168


Słupno k /Płocka

Ulica: Calineczki
Powierzchnia domu: 160 m²
Powierzchnia działki: 412 m²
Cena: 589 000 PLN
Cena za m²: 0 PLN

Podstawowe informacje

typ domu: nowy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem
liczba kondygnacji: 2
media: wszystkie
rok budowy: 2021

Opis

 Osiedle Calineczka to domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Słupnie obok Płocka, dom o pow. 160 m2, pow. użytkowa 136 m2, na działkach o pow. 412-442 m2 (prostokąt).

W sąsiedztwie osiedla jest bardzo dużo terenów zielonych. Domy zlokalizowane są w cichej i spokojnej okolicy. Jednocześnie nowo powstające osiedle jest bardzo nowoczesne, znajdujące się w niedalekiej odległości Płocka – dojazd do centrum miasta wynosi ok. 8 min. Zapewnia to łatwy dostęp do wszelkich udogodnień, centrów handlowych, restauracji, kina, pływalni miejskiej, biblioteki itp. W odległości 100m znajduje się przedszkole, a w odległości 1 km szkoła.

STANDARD

Każdy z sześciu budowanych domów stanowi odrębną własność. Budynek posiada niezależną konstrukcję o wysokiej klasy wykończeniu. Stosujemy wysokiej jakości, sprawdzone materiały i elementy wykończeniowe. Domy zostały zaprojektowane i są wykonywane z zachowaniem europejskich standardów energooszczędności. Zabudowa okienna firmy Velux, trzyszybowe okna firmy Drutex, instalacja CO/CWU, grzejniki firmy PURMO, ściany podwójnie szpachlowane, bez gładzi gotowe do malowania, panele dachowe objęte 20-letnią gwarancją polskiego producenta firmy Pruszyński oraz automatyczna brama garażowa firmy Hormann. 

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Parter: wiatrołap, hol, kuchnia, spiżarnia, salon, łazienka, kotłownia, garaż.

Piętro: hol, 3 pokoje, 1 lub 2 łazienki, 1 lub 2 garderoby (możliwość zaadaptowania jednego z pomieszczeń jako garderoba lub dodatkowa łazienka).Oferowane domy zostaną przekazane w Państwa ręce w standardzie deweloperskim.

Kontakt: Jeśli są Państwo zainteresowani tą ofertą prosimy wypełnić i wysłać formularz.

podaj swój adres e-mail lub telefon:
napisz wiadomość:
kontakt link poleć wydrukuj
Informacje prezentowane w serwisie WWW nie są ofertą w rozumieniu ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz Kodeksu cywilnego.